ТОВ "Торговий дім "Мясна гільдія"
М'ясна гільдія

    Фірмові магазини «М’ясна Гільдія» - магазини, в яких здійснюється продаж м'яса і м'ясної продукції.
Наша м’ясна продукція є завжди в наявності і знаходиться в ідеальному свіжому стані. Кожна господиня знає, що кращого м’яса, ніж в нас, не буває!
Наші Фірмові магазини – це сімейні магазини, тому наша місія – «Корисно для здоров’я, приємно для сім’ї»


Страхова компанія "Брокбізнес"
Брокбізнес

    Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» працює на ринку страхування з 1993 року і за час роботи набула значного досвіду, зайнявши стійкі позиції серед найбільш динамічних компаній на ринку страхування. Сьогодні Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» входить до складу провідних страхових компаній України. Має членство в Моторному (транспортному) страховому бюро України, є членом Ядерного Страхового Пулу України та Федерації Страхових Посередників України, входить в Раду Будівельного Страхового Пулу. У 2009 році після реструктуризації Ліги страхових організацій України вийшла з Правління та увійшла до складу Координаційної Ради Ліги, членами якої є найбільші страхові компанії України. Є однією з чотирьох компаній засновників Аграрного Страхового Пула України.


Міністерство юстицій України
Мінюст

    Міністерство юстиції Украї́ни — центральний орган виконавчої влади України, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України.
Мін'юст є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади із забезпечення реалізації державної правової політики.


Салон краси "Hyogo"
Хюго

    Подаруйте собі благородне задоволення, занурившись в позитивну енергетику краси, здоров'я і творчості. Відчуйте повний букет відчуттів, який дарує нам природа.
Ми представимо вашій увазі нехірургічні методи омолодження, ексклюзивну концепцію програм схуднення, корекції фігури і гарного самопочуття. Продемонструємо всі можливості СПА-комплексу і традиційно, всі можливі послуги салону краси.
Ви зможете споглядати інтер'єр у вишуканому стилі KENZO.
Кензо Такада - людина квітка. Він народився 27 лютого 1939 року в провінції Хіого, в селищі біля підніжжя стародавнього замку Хімей.


Салон краси "Хабібі"
Хабібі

    А ви знаєте що «Хабібі» в перекладі з арабського означає Улюблений? 
Хабібі може по справжньому стати вашим улюбленим салоном краси, спробуйте, ми дуже стараємося! 
Салон використовує дійсно якісне обладнання. 
Ми спеціально підбирали для салону, мабуть кращі пропозиції в своєму класі, щоб все було по вищому розряду, повірте краса того варто. 
Чудовий дизайн і оздоблення салону в східному стилі. 
Відвідуючи нас ви чудово поєднуєте догляд за собою і подорож в в атмосферу східних казок і палаців падишахів. 
І найголовніше, нам вдалося зібрати команду кращих фахівців по красі і догляду за собою в Києві!


ТОВ Медичний центр "Асклепій Київ"
Медичний центр Асклепій Київ

    Медичний центр "Асклепій" створений в 1999 році. Мета його створення - надання медичних послуг високої якості, забезпечення висококласної медичної допомоги за доступними цінами.
Назва центру "Асклепій" (Asclhpior) було обрано не випадково. У грецькій міфології "Асклепій" (Asclhpior) - Бог лікування. Наші лікарі відповідають цьому гаслу, бо мають високі професійні навички, досвід роботи, людські якості.
Ми не беремося лікувати всі хвороби. Ми не обіцяємо неможливого. Ми лікуємо людину, а не хворобу.
У відділеннях нашого центру ми гарантуємо Вам дотримання принципів лікарської етики та конфіденційність отриманої інформації, а також намагаємося, щоб відвідування нашої клініки проходило для Вас у максимально комфортній і доброзичливій обстановці в зручний вам час.