пожежна сигналізація
    Пожежна сигналізація - це основа будь-якої системи безпеки об'єкта, будівлі або квартири. На будь-якому підприємстві, в кожному будинку і офісі необхідно мати таку систему, щоб захистити майно, життя і здоров'я людей, які там знаходяться, а також для того щоб дотримуватись нормативних актів служби МНС. Основне призначення такої системи - це виявлення пожежі на початковій стадії загоряння і передача сигналу тривоги на пульт пожежного нагляду.

    Автоматична система пожежної сигналізації включає в себе обладнання для виявлення пожежі (датчики виявлення диму, різкого підняття температури, відкритого вогню і т.д.), технічні засоби обробки та передачі сповіщення про пожежу, автоматичні пристрої пожежогасіння, димовидалення, оповіщення людей, управління освітленням і т.д. 

    Робота пожежної сигналізації ефективніша якщо її використовувати в комплексі з системами безпеки: охоронною, системами пожежогасіння та димовидалення, відеоспостереженням, системою контролю доступа.

пожежний нагляд - принцип роботи
    При підключенні пожежної сигналізації на пульт спостереження, Ви отримуєте цілодобове спостереження за даними про дії пожежної сигналізації та станом обладнання. При виникненні тривоги «пожежа», на об'єкт моментально виїжджає група швидкого реагування. Екіпаж з'ясовує причини спрацювання тривоги, виявляє вогнища загоряння, організовує евакуацію людей. При необхідності на об'єкт виїжджає служба МНС.

    Отже, ми надає повний спектр послуг з пожежної безпеки в м. Київ та Київській області, а саме:
- Проектування систем охоронно-пожежної сигналізації; 
- Монтаж устаткування, що виявляє пожежі на ранніх стадіях; 
- Установка систем пожежогасіння, голосового оповіщення; 
- Підключення спостереження на власний пульт моніторингу; 
- Технічне обслуговування та усунення несправностей;
- Виїзд груп швидкого реагування по сигналу «пожежа» 

    На сьогоднішній день постійно вдосконалюються види протипожежних систем, і їх асортимент дуже широкий. У нашій компанії ви можете замовити монтаж та обслуговування найбільш підходящих для вас систем протипожежної сигналізації, щоб забезпечити собі та оточуючих Вас безпеку.