пультова охорона
    Пультова охорона - це охорона об'єктів нерухомості шляхом встановлення спеціального обладнання з подальшим підключенням на пульт централізованого спостереження.

    Завдання пультової охорони - запобігти незаконному проникненню на об'єкт сторонніх осіб, а також забезпечення захисту від аварій (пожежі, затоплення або вибуху).

    Пультова охорона включає в себе:
- Цілодобовий контроль стану об'єкта оперативним черговим;
- Прибуття мобільної групи охорони на об'єкт, що охороняється при надходженні сигналу «тривога» отриманого з КТС (кнопки тривожної сигналізації) або контура охоронної сигналізації;
- Фізична охорона об'єкта до прибуття власника або його представника у разі виникнення надзвичайних ситуацій;
- Надання практичної допомоги в небезпечних ситуаціях, виклик необхідних оперативних служб (швидкої допомоги, міліції, МНС);
- Патрулювання охороняємих об'єктів.

Принцип роботи охоронної сигналізації
    Принцип роботи пультової охорони досить простий. Об'єкт обладнується спеціалізованою системою, яка передає на пульт сигнали про стан об'єкту. Пульт централізованого спостереження знаходиться під цілодобовим контролем диспетчерів, які приймають інформацію. Вони обробляють дані, що надійшли і в разі потреби негайно висилають на об'єкт групу швидкого реагування. З моменту надходження тривожного сигналу на пульт, і до моменту приїзду мобільної групи реагування, проходить від 5 до 15 хв. 

    Інформація з обладнання, що знаходиться на об'єкті, надходить до центрального пункту спостереження за допомогою телефонних ліній, Інтернету або стільникового зв'язку. Обладнання може бути дротових або бездротових. Бездротовий зв'язок здійснюється з використанням радіоканалу.

    Додаткові функціональні можливості пультової охорони:

- Надсилання сигналу тривоги на пульт охорони при знятті об'єкта з сигналізації під примусом (відключення сигналізації користувачем проводиться під загрозою його життя, здоров'я). Дана послуга надається при постановці / знятті об'єкта з сигналізації за допомогою клавіатури. 
- Отримання звітів про події на об'єкті за певний період: точний час постановки / зняття об'єкта з сигналізації, інформація про те хто з користувачів здійснював включення та / або відключення системи сигналізації.
- Обмеження за часом можливість знімати або ставити об'єкт на сигналізацію. 
- Постановка на охорону окремих приміщень: касових кімнат, сховищ і т.д., виключаючи решту площі об'єкта. 
- Встановлення датчиків, які не реагують на присутність домашніх тварин.

    Також на пульт періодично надходить тестова інформація про нормальне функціонування всіх елементів охоронної системи.

    Отже пультова охорона об'єктів - це складний механізм. Для кожного конкретного об'єкта, з урахуванням його специфіки, ми готові надати рекомендації по складу і типу систем, виконати їх монтаж і забезпечити охорону об'єкта в найкоротші терміни.